MENU

Vzpomínka na Miroslava Žbirku

Vzpomínka na Miroslava Žbirku

V pátek 19. listopadu 2021 se celé Česko a Slovensko rozloučí s Miroslavem Žbirkou. Legendárním slovenským zpěvák odešel ve středu 10. listopadu do hudebního nebe. Bylo mu 69 let. O jeho bohaté kariéře toho bylo napsáno hodně. Miro byl naprosto jedinečný a spousta písní, které znaly a znají miliony fanoušků, to jen dokládají.

  

Miroslav Žbirka byl u nás na BLANÍKU jako doma. Rozhovory s ním byly pokaždé velkou radostí pro nás, naše posluchače a věříme, že i pro Mira. Tady se ostatně můžete podívat na fotku, kterou jsme pořídili v červnu 2020, když nám Meky přišel popřát k 21. narozeninám Rádia BLANÍK.

    

 

Samostatnou kapitolou byly tradiční narozeninové koncerty Rádia BLANÍK. Miroslav Žbirka byl na Konopišti celkem sedmkrát – patřil tak k těm úplně nejčastějším hvězdným gratulantům, kteří nám za ty roky dorazili na Konopiště popřát a zazpívat. A ty vzpomínky jsou nádherné. Bytostný profesionál, skvělý showman, úžasný zpěvák a hlavně v každé chvíli usměvavý člověk – takový byl Miroslav Žbirka, kdykoli jsme se s ním setkali.

 

  

Drahý Miro, bylo nám nesmírnou ctí a ze srdce za vše děkujeme!!!!