19:00 - 22:00
POHODOVÉ ČESKÉ RÁDIO
MENU

Lumigreen nabízí všechny vaše oblíbené rostliny na jednom místě!

Lumigreen nabízí všechny vaše oblíbené rostliny na jednom místě!

Lumigreen to jsou rostliny, které si zamilujete. Skvělé barvy, chutě, vůně a mnoho vitamínů. Lumigreen je největší internetový prodejce s rostlinami na Slovensku a v Česku s dlouholetou tradicí. A jelikož jsou všichni srdcem zahradníci, mají pro vás širokou nabídku zahradnických potřeb, rostlin, semínek i sazenic. Lumigreen na trhu působí více než jedno desetiletí a o všechny rostliny pečuje s láskou. Všechny rostliny jsou během sezony čerstvé a kurýr je doručí k vám domů do 48 hodin!

  

Lumigreen je rodinná firma, založená na tradicích a hodnotách majitelů. Majitelé Gažiovi začali budovat svou lásku k přírodě v roce 2006. Tehdy se jako partneři, začali věnovat pěstování jako svému koníčku. O pár let později, už jako manželský pár, založili internetový e-shop Lumigreen na Slovensku a pak i v Česku. Jako milovníkům přírody jim záleží na udržitelnosti a ekologickém přístupu k pěstování i balení svých produktů.

  

Lumigreen.cz jsou srdcem zahradníci. Rádi a ochotně poradí svým zákazníkům a stejně rádi pro ně připravují množství instruktážních pěstitelských videí, ve kterých poradí, jak mít dokonalou zahradu. www.lumigreen.cz

  

https://www.youtube.com/results?search_query=lumigreen.cz&page&utm_source=opensearch